Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Andrzejki w przedszkolu

Andrzejki w przedszkolu

” Hokus – pokus, czary – mary, aby wróżby się spełniły złóżmy dar!”. Tymi słowami w naszym przedszkolu                  29 listopada rozpoczęliśmy zabawę andrzejkową. Pięknie przystrojone sale, ciekawe stroje i wyśmienite humory stworzyły idealną atmosferę do wspólnych wróżb, czarów i innych atrakcji. Przedszkolaki dowiedziały się skąd pochodzi tradycja andrzejek, mogły dowiedzieć się kim zostaną i co je czeka w przyszłości. Nie zabrakło wróżb: rzucanie monetą, zaczarowanej szkatułki, kolorowych kubeczków, gwiazdki i butelki, ciasteczkowej wróżby, z obierek jabłka, serca i szpilki a także wyścigu butów. Było dużo radości i śmiechu. Czy wszystkie wróżby się spełnią – czas pokaże. Najważniejsze jest to, że ten wspaniałe spędzony czas dostarczył dzieciom i ich paniom wielu pozytywnych przeżyć i emocji.  Święty Andrzeju – niech wróżby mają moc spełniania!

 

Galeria zdjęć - Andrzejki w przedszkolu

Skip to content