Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Bal Karnawałowy 2022′

Bal Karnawałowy 2022′

W piątek 04.02.2022′ w przedszkolu odbył się oczekiwany przez wszystkie dzieci bal karnawałowy. Wydarzenie to, stało się okazją do zaprezentowania przez dzieci efektownych kostiumów karnawałowych, oraz do radosnego spędzenia czasu podczas wspólnej zabawy. Mieniące się kolorami sale zajęć z połyskującymi dekoracjami, wprowadziły wszystkich w nastrój zachęcający do zabawy. Dzieci podczas pokazu mody, pokazały swoje pomysłowe stroje, inspirowane bohaterami i postaciami z bajek. Tańczyły w rytm muzyki, uczestniczyły w różnych grach i zabawach. W tym dniu przedszkolaki wyglądały bajkowo, ale też świetnie się bawiły, co zostało uwieńczone na zdjęciach stając się bardzo miłą pamiątką.

Galeria zdjęć - Bal Karnawałowy 2022′

Skip to content