Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Bal karnawałowy w przedszkolu 2023r.

Bal karnawałowy w przedszkolu 2023r.

Karnawał to czas zabaw i balów. Kolorowe stroje, karnawałowy wystrój sali i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci 19 stycznia 2023 r. podczas balu karnawałowego.

Na czas zabawy dziewczynki zamieniły się w księżniczki, wróżki, motylki itp., a chłopcy w supermenów, policjantów, batmanów i wiele innych postaci bajkowego świata. Dzieci z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach prowadzonych przez DJ. Wspólna zabawa przyniosła dzieciom wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Tego dnia na dzieci czekała również niespodzianka w postaci słodkiego poczęstunku.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów.

Galeria zdjęć - Bal karnawałowy w przedszkolu 2023r.

Skip to content