Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Dla Rodziców – występy z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty

Dla Rodziców – występy z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty

W dniach od 22.05. – 28.05.2024r. w przedszkolu, w poszczególnych grupach wiekowych obchodziliśmy uroczystość z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty. Święta te łączą się z przypadającym na 15 maja Dniem Rodziny. Rodzina stanowi wartość samą w sobie. To w niej czujemy się kochani i w pełni akceptowani. Radość ze wspólnego przebywania motywuje do działania, sprawia, że się uśmiechamy i jesteśmy szczęśliwi. Dzień Mamy i Taty to święto rodzinne, kojarzące się zawsze z ciepłą i przyjazną atmosferą. Każde dziecko uczciło je przygotowując dla rodziców upominki oraz część artystyczną. Zaprezentowało tańce, piosenki, wierszyki i życzenia, wyrażając swoją miłość i przywiązanie do nich. Wspólna zabawa z rodzicami, przygotowany poczęstunek w estetycznie udekorowanych salach, uprzyjemniły uroczystość. Podkreśliły, że rodzina jest niezastąpiona, niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju.

Galeria zdjęć - Dla Rodziców – występy z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty

Skip to content