Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Dla rodziców

Nasze przedszkole realizuje podstawę programową wychowania przedszkolnego dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego.

Ogłoszenie

Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Turku ogłasza nabór  na wolne miejsca organizacyjne do przedszkola na  rok  szkolny 2022/2023.

Pobieranie  wniosków i pozostałych dokumentów   od 10.02.2022r. do11.03.2022  poprzez stronę internetową przedszkola www.przedszkole5.turek.pl  w zakładce  rekrutacja .

Regulamin rekrutacji znajduje się w/w zakładce.

Termin składania wniosków upływa dn. 11.03.2022r. o godz. 15.00

Wnioski należy  złożyć w zamkniętej kopercie w przedszkolu w skrzynce z napisem REKRUTACJA  znajdującej się w przedszkolu w części wspólnej przy wejściu do przedszkola. Wszelkich informacji udziela telefonicznie dyrektor lub wicedyrektor przedszkola pod nr 63 278 53 13.

Szanowni Rodzice !

W związku ze zmianami rynkowych cen żywności informujemy, że wysokość stawki opłaty za posiłki ulega zmianie od dnia 1 marca 2022 r.

Opłata za posiłki  wynosi :

– śniadanie  – 2,55 zł,

– obiad  – 4,25 zł,

– podwieczorek   – 1,70 zł.

Pozostała opłata tzw. czesne nie ulega zmianie.

Alicja Rakowiecka –
Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 5 w Turku