Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Dla rodziców

Nasze przedszkole realizuje podstawę programową wychowania przedszkolnego dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego.

Szanowni Rodzice !

W związku ze zmianami rynkowych cen żywności informujemy, że wysokość stawki opłaty za posiłki ulega zmianie od dnia 1 listopada 2022 r.

Opłata za posiłki  wynosi :

– śniadanie  – 3,30 zł,

– obiad  – 5,50 zł,

– podwieczorek   – 2,20 zł.

Pozostała opłata tzw. czesne nie ulega zmianie.

Alicja Rakowiecka –
Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 5 w Turku

HARMONOGRAM

Audycje muzyczne dla dzieci (2022-2023)

16.09.2022r. – „Muzyczne wspomnienia z wakacji”

07.10.2022r. – „Kolorowe jesienne nutki”

04.11.2022r. – „W listopadowym tonie”

02.12.2022r. – „Kolędy ze świata”

Drodzy Rodzice!

W związku ze zbliżającymi się obchodami Światowego Dnia Misia (25 listopada) ogłaszamy konkurs w naszym przedszkolu pod hasłem „Imię dla misia”. Prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem konkursu i zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w konkursie.

REGULAMIN KONKURSU „IMIĘ DLA MISIA”

Przedszkole Samorządowe nr 5

w Turku

„ Słoneczne „

Konkurs skierowany jest do rodzin dzieci uczęszczających do Przedszkola Samorządowego nr 5 w Turku „ Słoneczne” oraz pracowników przedszkola.

Cele konkursu:

1.  Rozwijanie kreatywności, wyobraźni i fantazji
    2. Aktywizacja i integracja całego środowiska przedszkolnego: dzieci, rodziców
      i pracowników przedszkola ;
    3.  Promowanie działalności placówki w środowisku lokalnym

Regulamin konkursu:

1. Udział w Konkursie jest dobrowolny.

2. Uczestnik Konkursu wypełnia Kartę zgłoszenia. (dostępną w Przedszkolu nr 5)

3. Uczestnik może zgłosić kilka propozycji imienia, z tym że każdą propozycję    winien złożyć na osobnej Karcie zgłoszeniowej.

4. Wypełnione Karty zgłoszeniowe należy wrzucać do skrzyneczki, znajdującej się w szatni Przedszkola nr 5, w określonym w Regulaminie terminie .

Terminarz :

1. Karty zgłoszeniowe z propozycją „IMIENIA DLA MISIA” oraz jego portretem ( rysunek ulubionego misia wykonany techniką dowolną) należy wrzucać do skrzyneczki w terminie od 17 do 23 listopada 2022 r.

Rozstrzygnięcie Konkursu :

1. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w dniu 23 listopada  podczas    posiedzenia Komisji Konkursowej .

2. Propozycje oceni Komisja Konkursowa powołana przez Dyrektora,
w składzie 5 osób: Dyrektor Przedszkola nr 5 w i Grono Pedagogiczne