Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Dzień Dziecka na stadionie 1000-lecia w Turku

Dzień Dziecka na stadionie 1000-lecia w Turku

5 czerwca na zaproszenie Burmistrza Miasta Turku i Wójta Gminy Turek dzieci brały udział w imprezie zorganizowanej z okazji DNIA DZIECKA pt. „W KRAINIE BAŚNI”. Ten bajkowy dzień odbywał się na Stadionie 1000 -lecia w Turku i każdy mógł w nim uczestniczyć. Na dzieci czekało wiele niespodzianek, między innymi na stanowisku przygotowanym przez nasze przedszkole: bańki mydlane, malowanie twarzy, zabawy z balonami. Ponadto  były kreatywne warsztaty dla rycerzy i księżniczek, dmuchane zamki, pokazy służb mundurowych, karate, gry planszowe , wystawa starych samochodów, występy artystyczne, spektakl „Bajka Inaczej” itp.
Nasze przedszkolaki występowały również na dużej scenie, gdzie przepięknie zaprezentowały swój bajkowy program artystyczny.
To był magiczny dzień pełen niezapomnianych wrażeń!

Skip to content