Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Dzień Dziecka na stadionie 1000-lecia w Turku

Dzień Dziecka na stadionie 1000-lecia w Turku

5 czerwca na zaproszenie Burmistrza Miasta Turku i Wójta Gminy Turek dzieci brały udział w imprezie zorganizowanej z okazji DNIA DZIECKA pt. „W KRAINIE BAŚNI”. Ten bajkowy dzień odbywał się na Stadionie 1000 -lecia w Turku i każdy mógł w nim uczestniczyć. Na dzieci czekało wiele niespodzianek, między innymi na stanowisku przygotowanym przez nasze przedszkole: bańki mydlane, malowanie twarzy, zabawy z balonami. Ponadto  były kreatywne warsztaty dla rycerzy i księżniczek, dmuchane zamki, pokazy służb mundurowych, karate, gry planszowe , wystawa starych samochodów, występy artystyczne, spektakl „Bajka Inaczej” itp.
Nasze przedszkolaki występowały również na dużej scenie, gdzie przepięknie zaprezentowały swój bajkowy program artystyczny.
To był magiczny dzień pełen niezapomnianych wrażeń!