Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Dzień Gier Planszowych i Układanek

Dzień Gier Planszowych i Układanek

Gry planszowe są doskonałym sposobem spędzania czasu wolnego, alternatywą dla telewizji i komputera czy smartfona. Zapewniają dobrą zabawę, umożliwiają odreagowanie  stresów i pozwalają wczuć się w nieznane dotąd role. Nie tylko bawią, ale w jednakowym stopniu rozwijają wyobraźnię oraz uczą – przewidywania, podejmowania decyzji i ponoszenia odpowiedzialności za nie. Mając na względzie powyższe walory, 8 października zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Gier Planszowych i Układanek. Była to wspaniała okazja do świętowania, edukowania, integrowania i przede wszystkim – grania w gry planszowe. W każdej sali został utworzony Kącik Gier Planszowych wzbogacony w planszówki podarowane przez dzieci i rodziców, za które serdecznie dziękujemy! W tym dniu wielkim zainteresowaniem cieszyły się różnego rodzaju gry planszowe i układanki jak również te samodzielnie stworzone przez dzieci. Oczywiście z dużym zaangażowaniem w te gry graliśmy, ćwicząc zdrową rywalizację czyli umiejętność wygrywania jak i przegrywania. To był bardzo radosny dzień! Wszyscy świetnie się bawiliśmy!

Galeria zdjęć - Dzień Gier Planszowych i Układanek

Skip to content