Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Dzień Gier Planszowych

Dzień Gier Planszowych

W piątek, tj. 07.10.2022r. obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Gier Planszowych. Dzieci z każdej grupy przyniosły tego dnia swoją ulubioną grę planszową, np.: „Grzybobranie”, „Chińczyk”, „Wyspa skarbów”, „Kto szybciej”. Ten dzień miał przypomnieć nieco zapomnianą zabawę, a przecież gry planszowe uczą dzieci współpracy, przestrzegania reguł i zasad gry, wyzwalają naturalne emocje, umiejętność radzenia sobie z przegraną i satysfakcję z wygranej. Gry planszowe bawią, uczą, rozwijają i budują więzi międzyludzkie. Dzieci miały okazję poznać i zagrać w wiele nowych gier swoich kolegów i koleżanek, dlatego ten dzień upłynął w radosnym nastroju. Rodzicu! Zachęcamy do wspólnego spędzania czasu z dzieckiem grając w gry planszowe.

Galeria zdjęć - Dzień Gier Planszowych

Skip to content