Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Dzień Kropki w przedszkolu

Dzień Kropki w przedszkolu

        „WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD KROPKI…”

15 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kropki. Głównym celem tego dnia jest pobudzanie kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Obchody Dnia Kropki                  w naszym przedszkolu rozpoczęły się od zapoznania dzieci z historią małej dziewczynki Vashti, która jest bohaterką książki „The Dot” Petera Reynoldsa.   Tego  dnia  ubrania dzieci oraz Pań wypełnione były kolorowymi kropkami. Dzieci brały udział w wielu kreatywnych zabawach oraz tworzyły piękne prace plastyczne których bohaterem była „kropka”. Dzieci liczyły i malowały kropki, kodowały drogę kolorowej kropki, brały udział w zabawach ruchowych        z kropka . Tego dnia Przedszkolaki wspaniale się bawiły i odkrywały swoje talenty inspirowane kropką. Był to dzień pełen radosnej, twórczej i kreatywnej zabawy.  Bądźmy kreatywni! Pamiętajmy, że wszystko zaczyna się od kropki!

 

Galeria zdjęć - Dzień Kropki w przedszkolu

Skip to content