Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Dzień ulubionej zabawki

Dzień ulubionej zabawki

W piątek 14 października odbył się w naszym przedszkolu kolejny wyjątkowy dzień  tym razem poświęcony zabawkom. Dzień zabawek jest świetną okazją  do tego, żeby nauczyć się zabawką dzielić, a to nie jest łatwe, zwłaszcza u najmłodszych dzieci. Pojawiły się kucyki, samochody, misie, lalki, super bohaterowie oraz wiele, wiele innych. Dzieci wysłuchały wierszyka o zabawkach, przypomniały, że należy o zabawki dbać, odkładać je na wyznaczone miejsce po zabawie. Ponadto naśladowały odgłosy, sposób poruszania się zabawek, tańczyły z nimi, a także rozpoznawały po dotyku, jaka zabawka ukryła się w „magicznym pudełku”. Na koniec pokolorowały wybrane przez siebie ilustracje zabawek. To był miły i kreatywny dzień w przedszkolu!

Galeria zdjęć - Dzień ulubionej zabawki