Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Gość z Miejskiego Domu Kultury

Gość z Miejskiego Domu Kultury

W ramach kampanii „CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM” nasze przedszkole odwiedziła Pani Kasia – instruktor ds. plastyki z Miejskiego Domu Kultury w Turku. Omówiła dzieciom swoją prace, przedstawiła swoje dzieła artystyczne, które ozdobiły sale. Przedszkolaki zapoznały się z pracami plastycznymi wykonanymi przez dzieci starsze podczas zajęć w MDK. Pani Kasia przynosząc ze sobą książeczkę wprowadziła dzieci w świat bajek i baśni, czytając dzieciom bajkę pt. „Złotowłosa i trzy misie”.  Dzieci bardzo uważnie i z wielkim zainteresowaniem wysłuchały historii o dziewczynce Złotowłosej i chętnie wypowiadały się na temat bajki. Serdecznie dziękujemy Pani Kasi za przybycie i zaangażowanie.

Galeria zdjęć - Gość z Miejskiego Domu Kultury

Skip to content