Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Hej kolęda, kolęda

Hej kolęda, kolęda

DO JEZUSKA PRZYSZŁY DZIECI – JASEŁKA W PRZEDSZKOLU

15 grudnia dzieci z oddziału Serduszka wystawiły Jasełka,  czyli widowisko o Bożym Narodzeniu, którego treścią była historia narodzenia Pana Jezusa. Aby zrobić miłą niespodziankę świąteczną i wprowadzić w atmosferę świąt Bożego Narodzenia, dzieci zaprosiły do przedszkola swoich rodziców.

Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, śpiewali kolędy i pastorałki, prezentowali umiejętności recytatorskie. Świąteczny nastrój dopełniały niecodzienne stroje dzieci – aniołów i pasterzy oraz piękna scenografia nawiązująca do Betlejem. W podziękowaniu za przybycie dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe upominki oraz zaprosiły do wspólnego kolędowania.

Na zakończenie nie zabrakło życzeń od dzieci, nauczycielek oraz pani dyrektor i pani v-ce dyrektor – zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz pomyślności w Nowym Roku.

Galeria zdjęć - Hej kolęda, kolęda

Skip to content