Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Jasełka Bożonarodzeniowa w przedszkolu

Jasełka Bożonarodzeniowa w przedszkolu

„Chwała na wysokości,

chwała na wysokości

a pokój na ziemi…”

Tradycyjnie jak, co roku w naszym przedszkolu w okresie przedświątecznym odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe. Przedszkolaki z każdej grupy wystąpiły w programie artystycznym i przedstawiły historię narodzenia Dzieciątka Jezus. Dzieci wcieliły się w postacie aniołków, pasterzy, króli, Maryi, Józefa i w kolorowych przepięknych strojach zaprezentowały swoje umiejętności wokalno-recytatorskie. W każdej udekorowanej sali w przepięknej scenografii w ostatnim tygodniu rozbrzmiewały kolędy i pastorałki. Atmosfera świątecznych spotkań wprowadziła wszystkich zaproszonych rodziców w cudowny, wzruszający nastrój Świat Bożego Narodzenia. Po występach dzieci wręczały bliskim wykonane wcześniej upominki a słodki poczęstunek i wzajemne życzenia wprowadziły wszystkich w magiczny świąteczny nastrój.

Galeria zdjęć - Jasełka Bożonarodzeniowa w przedszkolu

Skip to content