Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Jestem małym przedszkolakiem – pasowanie na przedszkolaka

Jestem małym przedszkolakiem – pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość w życiu każdego dziecka, która w naszym przedszkolu odbyła się 19 czerwca.

W tym dniu wychowankowie z grupy „Serduszka” i „Kwiatuszki” zostały włączone do społeczności przedszkolnej.

Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne przed swoimi rodzicami i personelem przedszkola. Następnie złożyły uroczyste ślubowanie a Pani Dyrektor Alicja Rakowiecka dokonała uroczystego pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką.

Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla nauczycieli i rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Na pamiątkę tak ważnego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Życzymy maluszkom uśmiechów i radości z bycia przedszkolakiem. Odkrywania swoich zainteresowań, poznawania nowych przyjaciół, zdobywania nowych umiejętności. Niech każdy dzień będzie dla Was wyjątkowy

Galeria zdjęć - Jestem małym przedszkolakiem – pasowanie na przedszkolaka

Skip to content