Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki

 

15 września obchodziliśmy naszym przedszkolu święto kreatywności, odwagi i zabawy czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Tego dnia przedszkolaki tworzyły prace plastyczne z różnorodnych materiałów, których motywem przewodnim była kropka. Powstały w ten sposób wyjątkowe i niepowtarzalne kropkowe dzieła sztuki. Uczestniczyły w ciekawych zajęciach i zabawach muzycznych, ruchowych, konstrukcyjnych. Dzieci doświadczały w ramach zajęć z sensoplastyki oraz malowania farbą klejową stopami i dłońmi. Brały udział w zabawach matematycznych z elementami kodowania, słuchały utworów literackich, oglądały filmy edukacyjne z Kropką w roli głównej.

     Dzień Kropki pomógł dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię i wspólnie się pobawić.

Bądźmy kreatywni!

Galeria zdjęć - Międzynarodowy Dzień Kropki

Skip to content