Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Międzynarodowy Dzień Kropki”, celebrujące inność, kreatywność i rozwijanie ukrytego potencjału.  Przedszkolaki poznały książkę pt. „Naciśnij mnie” Herve Tullet , dzięki której stwarzały okazje budowania pewności siebie i pobudzania wyobraźni. Dzieci podjęły wiele kreatywnych działań i zabaw, w których królowała oczywiście kropka. Rysowały, malowały, oraz wypełniały kropką prace plastyczne (owoce, plakaty). Nie zabrakło również super zabawy z kolorowymi nakrętkami, krążkami oraz z chustą animacyjną. Każdy bowiem przedszkolak potrafi tworzyć, czasem wystarczy zacząć od kropki…

Galeria zdjęć - Międzynarodowy Dzień Kropki

Skip to content