Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Mini Olimpiada Sportowa

Mini Olimpiada Sportowa

W naszym przedszkolu w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu odbyła się 29.09.2022r – ,,Mini olimpiada sportowa’’. Dzień sportu dzieci rozpoczęły rozgrzewką przy muzyce. Uczestniczyły w następujących konkurencjach: rzut do celu, wyścig na piłce, przechodzenie przez tunel i pod poprzeczką. Najwięcej radości sprawiło dzieciom pokonanie toru przeszkód oraz zabawa w suchym basenie. Dzieci z wielkim zaangażowaniem brały udział w konkurencjach. Wielkie brawa dla wszystkich przedszkolaków. Ruch jest nieodzownym elementem zdrowego trybu życia w przedszkolu, ruch towarzyszy dzieciom codziennie, poprzez ćwiczenia gimnastyczne, ćwiczenia poranne, zabawy ruchowe, zabawy na świeżym powietrzu, spacery i wycieczki.

Galeria zdjęć - Mini Olimpiada Sportowa