Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Muzyczne wspomnienia z wakacji

Muzyczne wspomnienia z wakacji

W naszym przedszkolu dzieci mają możliwość uczestniczenia w cyklicznych audycjach muzycznych organizowanych w naszej placówce i prowadzonych przez agencję muzyczną. Pierwsze, po wakacjach spotkanie z muzyką odbyło się 16 września. Przedszkolaki miały okazję wysłuchać charakterystycznych utworów pochodzących z różnych krajów. Były to utwory takie jak: „Piraci z Karaibów”, „Piękna i Bestia”, „Alladyn”, „Muzyka góralska”, „Król Lew”. Dzieci podczas przedstawienia poznały wygląd i brzmienie saksofonu a także aktywnie uczestniczyły w audycji: śpiewały, klaskały w rytm utworów i ilustrowały muzykę ruchem.

Galeria zdjęć - Muzyczne wspomnienia z wakacji

Skip to content