„My jesteśmy przedszkolaki” – pasowanie na przedszkolaka
Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która miała miejsce w naszym przedszkolu 25 czerwca 2025. Uroczystość rozpoczęły występy naszych maluszków, pięknie prezentujących się w galowych strojach. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka dużą kredką przez Panią Dyrektor. Dla dzieci było to wielkie przeżycie, bo każde z nich stało się prawdziwym przedszkolakiem. Każde dziecko otrzymało dyplom oraz drobny upominek.
