Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Narodowe Święto Niepodległości w przedszkolu

Narodowe Święto Niepodległości w przedszkolu

Narodowe Święto Niepodległości

10 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Narodowe Święto Niepodległości. Tego dnia wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ubrane na galowo. Odbył się poranek patriotyczny w wykonaniu dzieci z grup starszych ,składający się z piosenek patriotycznych oraz wiersza. Przedszkolaki wykonały kotyliony w barwach ojczystych, flagę, godło Polski. Przyjmując właściwą postawę dzieci wszystkich grup odśpiewały hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego’’. Obchodzone co roku Święto Niepodległości stało się tradycją w naszym przedszkolu. Od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do ojczyzny, wpajamy szacunek do symboli narodowych.

Galeria zdjęć - Narodowe Święto Niepodległości w przedszkolu

Skip to content