Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Pasowanie na przedszkolaka 2023r.

Pasowanie na przedszkolaka 2023r.

Pasowanie na przedszkolaka to jeden z ważniejszych momentów w życiu małego dziecka. Od tego dnia staje się ono pełnoprawnym przedszkolakiem. 21 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się pasowanie i Dzień Rodziny. Maluszki z grup: Motylki i Biedronki zaprezentowały program artystyczny, który wzbudził zachwyt gości. Występując przed publicznością dzieci wykazały się swoimi umiejętnościami wokalnymi i tanecznymi. Podczas uroczystości pojawił się  niespodziewany gość- Myszka Miki. Punktem kulminacyjny było pasowanie poprzez symboliczne położenie kredki przez Panią Dyrektor na ramieniu każdego dziecka. W salach dla dzieci były dyplomy i prezenty. Dla rodziców  były piosenki, życzenia i podarunki własnoręcznie przygotowane przez dzieci.  To był wspaniały dzień pełen wrażeń.

Galeria zdjęć - Pasowanie na przedszkolaka 2023r.

Skip to content