Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka

1 czerwca 2022 roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie od odśpiewania hymnu przedszkola przez maluszki z grup „Krasnoludki” i „Słoneczka”.  Dzieci przedstawiły taniec do utworu pt. „Mix bajek” oraz piosenkę pt. „Słoneczko jest gorące”. Po części artystycznej dzieci złożyły przyrzeczenie i nastąpiło uroczyste pasowanie na przedszkolaka przez p. Dyrektor. Na pamiątkę tego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz upominek. Już „oficjalni”przedszkolacy pociągami kierowanymi przez Myszkę Miki odjechali do naszego przedszkolnego ogrodu, gdzie czekały na nie różne atrakcje. Wszystkim dzieciom gratulujemy, życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i dużo uśmiechu na co dzień. Dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tej uroczystości.

 

Skip to content