Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna

W dniu 30.09.2021’ w naszym przedszkolu odbył się pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej zorganizowany przez Lider Medical –Centrum Szkoleniowe Ratownictwa Medycznego. Ratownicy zapoznali przedszkolaków  z podstawowymi zasadami postępowania w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia oraz zademonstrowali resuscytację krążeniowo – oddechową z wykorzystaniem fantoma. Dzieci nie tylko z dużym zainteresowaniem przyglądały się poszczególnym czynnościom ale również czynnie uczestniczyły w pokazie udzielania pierwszej pomocy. Utrwaliły także numery alarmowe służb ratowniczych oraz zasady bezpiecznej zabawy. Na koniec spotkania każde dziecko otrzymało dyplom z tytułem „Małego Ratownika”.

Galeria zdjęć - Pierwsza Pomoc Przedmedyczna