Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Rodzice czytają bajki przedszkolakom

Rodzice czytają bajki przedszkolakom

20 września, we wtorek Słoneczne przedszkole odwiedzili rodzice w ramach kampanii  „Cała Polska czyta dzieciom”.                 

Nasi goście z grupy „Misie”, „Krasnoludki”, „Kwiatuszki” i „Serduszka” w miłej atmosferze przenieśli dzieci w świat bajek, wyobraźni i kolorowych ilustracji. Dzieci z zapartym tchem wysłuchały bajek takich jak: „Jaś i Małgosia”, „Czerwony Kapturek”, „Kot w butach”, „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Przedszkolaki chętnie odpowiadały na pytania dotyczące bajki, oglądały książki i wyrażały swoje spostrzeżenia na temat czytania dorosłych w przedszkolu. Dziękujemy rodzicom, którzy znaleźli czas i odwiedzili nasze przedszkole, aby czytać dzieciom bajki. Zachęcamy do codziennego poświęcenia kilku minut swoim pociechom podczas głośnego czytania książek.

Galeria zdjęć - Rodzice czytają bajki przedszkolakom

Skip to content