Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Słoneczny Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Słoneczny Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu był niezwykłym świętem, pełnym radości i wzruszeń. Przedszkolaki z każdej grupy przygotowały się do tego dnia z ogromnym zaangażowaniem. Podczas występów nie zabrakło momentów śmiechu, wzruszeń i zadowolenia dzieci z własnych osiągnięć scenicznych. Wzruszające życzenia, piękne piosenki i efektowne tańce dla babci i dziadka to najlepszy sposób na wyrażenie przez dzieci swojej miłości i wdzięczności za pomoc, troskę i cierpliwość. Dziadkowie z uśmiechem na twarzach obserwowali występy swoich wnucząt, podziwiając zarówno kreatywność, jak i zaangażowanie. Po emocjonujących występach przyszedł czas na poczęstunek dla szanownych gości i dzieci. Dziadkowie mieli okazję wymieniać się doświadczeniami przy filiżance herbaty, a dzieci z uśmiechami na twarzach dzieliły się swoimi wrażeniami. Dzień Babci i Dziadka zakończył się uroczystym pożegnaniem, podczas którego dzieci wręczały swoim dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. To wyjątkowe święto nie tylko wzmocniło więzi międzypokoleniowe, ale także dostarczyło wszystkim uczestnikom niezapomnianych chwil radości i wspólnego świętowania.

Galeria zdjęć - Słoneczny Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Skip to content