Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Słoneczny Dzień Dziecka – wesołe zabawy i bezpieczeństwo

Słoneczny Dzień Dziecka – wesołe zabawy i bezpieczeństwo

 

Dzień Dziecka, czyli 1 czerwca był dla przedszkolaków dniem radości oraz niezapomnianych wrażeń i doświadczeń. Ogromne zainteresowanie wzbudziła w dzieciach wizyta strażaków z OSP Turek oraz funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Turku. Nasi goście przybyli na plac przedszkolny wozem strażackim i radiowozem, które to następnie oglądaliśmy a nawet mogliśmy w nich posiedzieć. W trakcie spotkania dzieci zapoznały się z trudną i odpowiedzialną pracą strażaków i policjantów a także poznały zasady właściwego, bezpiecznego zachowania podczas wakacji.

W tym dniu nie zabrakło życzeń dla naszych dzieciaczków a także zabaw, tańców, gier sprawnościowych a wszystko w towarzystwie naszego Miodziaka.

Na dzieci czekały również smaczne deserki, napoje i upominki.

KOCHANE DZIECI – niech każdy dzień będzie dla Was nową, pełną beztroskiej zabawy przygodą!

Galeria zdjęć - Słoneczny Dzień Dziecka – wesołe zabawy i bezpieczeństwo

Skip to content