Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Spotkanie z Bajanką – warsztaty czytelnicze

Spotkanie z Bajanką – warsztaty czytelnicze

W piątek 4 listopada gościliśmy w przedszkolu panią Monikę Skikiewicz – Bajankę, autorkę serii książek „Olo i Awa”, logopedkę i animatorkę oraz panią Emilię Pełkę z Miejskiej Biblioteki Publicznej. Dzieci poznały bohaterów książek Ola i Awę. Bajanka zaprosiła przedszkolaki do zabawy logopedycznej, do zabawy z piłką, ze skakanką, bańkami mydlanymi, pokazała magiczne sztuczki z kolorami, doświadczenia z emocjami, opowiedziała o swojej twórczości, o książkach „Plamki”, „Kredki”. Spotkanie miało na celu promowanie czytelnictwa wśród dzieci. Zaproponowane w książkach zadania są dla dzieci i rodziców świetną inspiracją do tworzenia kolejnych aktywności. Grupa starszaków przedstawiła dla gości program artystyczny. Dzieci otrzymały od autorki – książki z dedykacją oraz dyplomy.

Galeria zdjęć - Spotkanie z Bajanką – warsztaty czytelnicze