Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Spotkanie z muzyką – zabawy w hiszpańskich rytmach

Spotkanie z muzyką – zabawy w hiszpańskich rytmach

Zabawa w hiszpańskich rytmach

17 lutego odbyło się w przedszkolu Spotkanie z muzyką pt. Granie na pianie. Pani Ewa i pan Sławek zaprosili do nas gościa z Ekwadoru – Manuela Montenegro. Pan Manuel przywiózł ze sobą takie instrumenty jak: gitara, charango, zamponas, rondador na których grał dla nas wspaniałe utwory oczywiście przy akompaniamencie p. Sławka. To była prawdziwa muzyczna uczta – Desperado, Seedy Gonzales, Labamba, La cucaracha i wiele innych kompozycji.

Taka muzyka słyszana na żywo pozwoliła nam wspaniale się bawić a nawet śpiewać po hiszpańsku.

HASTA LA VISTA

Galeria zdjęć - Spotkanie z muzyką – zabawa w hiszpańskich rytmach

Skip to content