Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada to wyjątkowa data dla każdego- małego i dużego człowieka. To dzień kiedy ponad 100 lat temu powstała najukochańsza zabawka – pluszowy miś. W naszym przedszkolu 24 listopada także hucznie obchodziliśmy urodziny Pluszaka. Przedszkole opanowały małe, większe misie a nawet prawdziwy gigant mierzący ponad 2 metry.                      Tego dnia nastąpiło uroczyste ogłoszenie wyników konkursu literackiego na wiersz/rymowankę „Ja I mój miś”. Laureaci I, II i III miejsca oraz 3 wyróżnień otrzymali wspaniałe nagrody. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek. Nie zabrakło także wspólnych zabaw muzyczno – ruchowych przy  „misiowych piosenkach” oraz słodkich niespodzianek m.in. słoiczków miodu.                                                                                                Ten dzień przebiegł w bardzo miłej atmosferze a uczestnikom dostarczył niezapomnianych wrażeń.

 

Galeria zdjęć - Światowy Dzień Pluszowego Misia

Skip to content