Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Światowy Dzień Wody

Światowy Dzień Wody

W dniu 22 marca obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Wody. Każdy przedszkolak odkrył tajemnice wody i jej duże znaczenie dla życia ludzi, zwierząt i roślin. W tym dniu odbyły się różne zajęcia edukacyjne oraz eksperymenty z wodą. Dzięki zabawom badawczym dzieci przyjrzeli się jakie substancje można rozpuszczać w wodzie a także co pływa a co tonie. Przedszkolaki obejrzały filmik edukacyjny, w którym poznały wędrówkę kropli wody         i dowiedziały się skąd się bierze deszcz i jak ważna jest czysta woda. Poprzez takie działania możemy już od najmłodszych lat uczyć dzieci oszczędzać wodę i pokazać jakie jest znaczenie wody dla życia na Ziemi.

Galeria zdjęć - Światowy Dzień Wody

Skip to content