Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Uroczyste pożegnanie starszaków

Uroczyste pożegnanie starszaków

W dniu 25 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pożegnania przedszkola przez grupy sześciolatków- ,,Krasnoludki’’ i ,,Słoneczka’’. Dzieci z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały wiersze, piosenki i tańce. Ta wyjątkowa uroczystość, pełna wspomnień i wzruszeń na długo pozostanie w naszej pamięci. Życzymy naszym Kochanym Absolwentom powodzenia w szkole. Niech każdy dzień przynosi Wam nowe, inspirujące wyzwania i radość z odkrywania świata.

Galeria zdjęć - Uroczyste pożegnanie starszaków

Przejdź do treści