Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Urodziny miasta – wizyta Tura w przedszkolu

Urodziny miasta – wizyta Tura w przedszkolu

Przekazanie najmłodszym wiedzy historycznej o tym, skąd pochodzą, nie wydaje się rzeczą łatwą, jednak warto było podjąć ten trud. Przedszkolaki rzetelnie przygotowały się do rocznicy powstania naszego miasta, poznając zabytkowe obiekty, słuchając  ciekawych historii związanych z miastem.

24 kwietnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy 682 urodziny naszego. Jak to na urodzinach pojawił się honorowy gość „TUR” oraz  okazały tort owocowy. Cała przedszkolna społeczność odśpiewała gromkie sto lat…

Grupy „Kwiatuszki” i „Serduszka” przygotowały wzruszający program artystyczny.

„Słoneczna 5” życzy naszemu miastu i jego mieszkańcom, aby nasz kochany Turek fascynował wszystkich swym pięknem i wielu, wielu wspaniałych jubileuszy!

Galeria zdjęć - Urodziny miasta – wizyta Tura w przedszkolu

Skip to content