Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

VI MINI OLIMPIADA AKTYWNOŚCI MOTORYCZNEJ

VI MINI OLIMPIADA AKTYWNOŚCI MOTORYCZNEJ

16 listopada dzieci z oddziału „Serduszka” brały udział VI Mini Olimpiadzie Aktywności Motorycznej zorganizowanej przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Turku oraz Stowarzyszenie „Przyjaźni Dzieciom”. Olimpiada odbyła się w bardzo ciekawym dla przedszkolaków miejscu – w pięknej sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych w Turku. W zawodach sportowych nasze „Serduszka” uczestniczyły razem z dziećmi z Przedszkoli Samorządowych nr 6, 8 i uczniami SOSW w Turku, pokonując kolejno przygotowane tory przeszkód. Celem olimpiady było promowanie i rozwój aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży; rehabilitacja poprzez aktywne uprawianie ruchu dostosowanego do możliwości osób niepełnosprawnych. W przerwach między konkurencjami był czas na zabawę, tańce i wspólne fotografie. Na koniec odbyła się ceremonia medalowa – wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale oraz kolorowe balony.

GRATULUJEMY NASZYM PRZEDSZKOLAKOM!!!v

Galeria zdjęć - VI MINI OLIMPIADA AKTYWNOŚCI MOTORYCZNEJ