Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

W karnawale same bale

W karnawale same bale

W środę 07.02.2024r. w przedszkolu, odbył się oczekiwany przez dzieci bal karnawałowy. Pomysłowe stroje, wystrój sali oraz rytmiczna i przyjazna dzieciom muzyka, wprowadziły przedszkolaków w radosny nastrój i zachęciły do wspólnej zabawy. Dzieci chętnie prezentowały swoje stroje, inspirowane ulubionymi bohaterami i bajkowymi postaciami takimi jak: wróżki, księżniczki, czarodziejki, kotki, myszki, pieski, biedronki, motylki, stworki. Wcieliły się również w policjantów, piratów, strażaków, Batmanów, Supermanów, Spider -Manów. Taniec jest nieodłącznym elementem karnawału. Dzieci z radością uczestniczyły w zabawach muzycznych i konkursach. Miały możliwość naśladować proste układy choreograficzne, rozwijając umiejętności ruchowe i taneczne. Wspólna zabawa przyniosła przedszkolakom dużo uśmiechu i zadowolenia. Dostarczyła niezapomnianych wrażeń.

Galeria zdjęć - W karnawale same bale

Skip to content