Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Warsztaty z Misiem

Warsztaty z Misiem

Dnia 24 stycznia odbyły się w naszym przedszkolu warsztaty kreatywne ,,Zrób Misia’’ organizowane przez firmę Grajfka. To  zajęcia, w czasie których dzieci, bez użycia igły i nici, stworzyły  swoją własną misiową przytulankę. Wybierały futerko misia, dopasowały mu oczka, własnoręcznie wypychały wnętrze przytulanki, wybierały jego ubiór (sukienkę ,kamizelkę ) i ozdoby, które nadały mu indywidualny i niepowtarzalny charakter. Każdy z uczestników   zajęć nadał misiowi imię, otrzymując akt nadania imienia. Warsztaty to świetna, kreatywna zabawa, dająca uczestnikom, możliwość twórczego rozwoju. Ileż było radości i uśmiechu z własnoręcznie wykonanej przytulanki. Misie aż prosiły się o przytulanie !

 

Galeria zdjęć - Warsztaty z Misiem

Skip to content