Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Wiosenne porządki w Turku

Wiosenne porządki w Turku

Pierwszy dzień astronomicznej wiosny przypada 20 marca, to właśnie w tym dniu przedszkolaki brały udział w akcji „Wiosenne porządki w Turku” zorganizowanej przez Urząd Miejski w Turku.  Celem akcji było posprzątanie                  i segregowanie śmieci. W każdej grupie dzieci zaopatrzone były w potrzebne do sprzątania worki oraz rękawice.   Dzieci wyruszyli sprzątać ogród przedszkolny oraz najbliższą okolice wokół przedszkola. Na zakończenie zebrane wszystkie śmieci zostały przez dzieci posegregowane w odpowiednie pojemniki. Na powitanie wiosny wszędzie było czysto i ładnie, od razu można było zauważyć pierwsze oznaki wiosny.

Galeria zdjęć - Wiosenne porządki w Turku

Skip to content