Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Wiosno, wiosenko witamy cię

Wiosno, wiosenko witamy cię

Długo oczekiwana wiosna przywędrowała również do „Słonecznego” przedszkola i tradycyjnie 21 marca wszystkie dzieci świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. W naszym przedszkolu uroczystość powitania wiosny rozpoczęła się od konkursów i zabaw związanych z tematyką pór roku. Wśród wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było przedstawienie w wykonaniu nauczycielek pt. „Witamy Wiosnę”. Pojawiła mroźna Zima, która z pomocą przedszkolaków wyruszyła z walizką w daleką podróż, ustępując miejsca kolorowej Wiośnie.

Dzieci poznały tradycje i zwyczaje związane z pożegnaniem Zimy i powitaniem Wiosny. Przedszkolaki ze starszych grup powitały wiosnę podczas kolorowego korowodu i wspólnej zabawy w parku miejskim im. Ż.Składkowskiej.

Galeria zdjęć - Wiosno, wiosenko witamy cię

Skip to content