Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

„Żar z nieba-wakacji potrzeba”. Spotkanie z muzyką

„Żar z nieba-wakacji potrzeba”. Spotkanie z muzyką

Dnia 02.06.2023r. odbyło się, już po raz ostatni w roku szkolnym ,,Spotkanie z muzyką’’ pod hasłem ,,Żar z nieba – wakacji potrzeba’’. Gościem specjalnym spotkania był pan Błażej Kozłowski. Jest to znany i uzdolniony perkusista młodego pokolenia, który zaprezentował dzieciom budowę, brzmienie oraz sposób gry na instrumentach perkusyjnych. W przygotowanym zestawie instrumentów znalazły się: werbel, djembe, tamburyn, marakasy, trójkąt muzyczny, guiro, darbuka, kachon, krowi dzwonek czy talerze perkusyjne. Dzieci miały okazję doświadczyć gry na prezentowanych instrumentach, co wzbudziło ich zachwyt i zadowolenie. Poczuły się wyróżnione w roli małych artystów i nagrodzone dużymi brawami przez przedszkolną publiczność, za odwagę oraz umiejętności muzyczne.

Galeria zdjęć - „Żar z nieba-wakacji potrzeba”. Spotkanie z muzyką

Skip to content