Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Żegnaj przedszkole kochane

Żegnaj przedszkole kochane

21 czerwca odbyło się uroczyste Pożegnanie Starszaków, które w tym roku odchodzą do szkoły. Dzieci po raz ostatni zaprezentowały przygotowany  program artystyczny. Po zaśpiewaniu hymnu przedszkola, wspaniale odtańczyły Poloneza. Były również wierszyki, którymi dzieci młodsze żegnały starszych kolegów a także wiersze starszaków na pożegnanie przedszkola. Dzieci włożyły wiele pracy w swój występ, co zaproszeni na uroczystość rodzice docenili i wielokrotnie nagrodzili gromkimi brawami. Emocji nie brakowało… Pani Dyrektor, przedszkolaki, nauczyciele i rodzice byli bardzo wzruszeni, ale również dumni z naszych przyszłych absolwentów. Pani Dyrektor dziękowała dzieciom i życzyła sukcesów w szkole, natomiast rodzicom dziękowała za długoletnią współpracę. Po podziękowaniach nadszedł czas na wakacyjną piosenkę „Idą wakacje”. Na zakończenie Starszaki otrzymały pamiątkowy dyplom i słodki upominek. Nie zabrakło również wspaniałego poczęstunku.
Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie starszaki – UDANYCH WAKACJI I POWODZENIA W SZKOLE!

 

 

Skip to content