Przejdź do treści Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do stopki

Żegnamy przedszkole – uroczyste zakończenie roku szkolnego

Żegnamy przedszkole – uroczyste zakończenie roku szkolnego

Już koniec lat beztroskich

nauki nadszedł czas,

lecz pamięć o przedszkolu,

niech zawsze będzie w Was”

W dniu 19 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkolaków z grupy „Misie” i z grupy „Słoneczka”, które od września rozpoczną naukę w szkole.

Starszaki zaprezentowały występ artystyczny pt.: „Żeganamy przedszkole – wakacji nadszedł czas”. W tym dniu łzy wzruszenia, refleksji i wspomnień przeplatały się z brawami i aplauzem widzów. Na pamiątkę dzieci otrzymały upominki oraz dyplom ukończenia przedszkola.

Życzymy Wam, drogie Dzieci słonecznych i bezpiecznych wakacji a także powodzenia i wielu sukcesów w szkole, nowych przyjaźni i wspaniałych dni na dalszy etap edukacji!

Szanownym Rodzicom gratulujemy wspaniałych pociech, życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w realizacji marzeń swoich dzieci !! Dziękujemy również za owocną współpracę i za zaangażowanie się w życie naszej przedszkolnej społeczności.

Galeria zdjęć - Żegnamy przedszkole – uroczyste zakończenie roku szkolnego

Skip to content